He or You? - 6

3. srpna 2012 v 15:17 | Adelas.

Frankie-
"Ahoj" řekl jsem nejistě. "ahoj" odpoví. Je to divné. Ale co."Máš to hezký." Podívám se na mojí kresbu. Nic moc. Je plná 'emocí'.
"děkuji" ze slušnosti odpovím.
"co tu děláš?" Zeptá se. Na to by sem se měl spíš ptát já jeho ne?!
"Já nevím, v chatce s těma idiotama se mi být nechce." Byla to 1. věc co mě napadla jako odpověď.
"aha" okamžitě odpoví. "A co tu děláš ty? Tady?" Zeptám se ho. Vážně mě to
Zajímalo. "Popravdě? Chtěl jsem být s tebou" Oh.. cože?! Proč zrovna se mnou? Omg..
"se mnou? Proč?"
"Nevím dobře se s tebou povídá, celkově je mi s tebou dobře." Jen přikývnu. Mám chuť utéci.
"aha." Zamumlám. Je to divný.. já.. Já..
"Ty se mně bojíš?" Oh.. cože?! Nebojím se.. jen je mi divně. Nemám rád takovou atmosféru.
"Ne.. Já.."
Tak proč si nervózní?" Zeptá se a položí mi jednu ruku na rameno. Celý sem se třepal. Poznal to. Jako by mnou projel elektrický proud když se mě dotkl..Cítím se jak holky z těch filmů. Když sou u skříněk a nějaký kluk se o ty skřínky opře a ona nemůže odejít.
"Já nevím, vlastně je mi taky s tebou dobře.. ale, prostě... já nevím." Bylo mi s ním dobře - nelhal sem, ale ne ted' a tady.
"A co mám udělat pro to aby ses semnou cítil pohodlně?" Zašeptá mi do ucha. oh shit. Motýlci v břiše. Je mi to divné. Ale ten jeho krásný úsměv.Vlasy padající do čela.
"Já.. Nevím" Bylo mi blbé odpovídat nějak jinak. Ani jak sem nevěděl.
Ještě jednou se mu podívám do tváře. Ale jen na zlomek sekundy.
"ale já jo." Téměř to zašeptal. Bál sem se. Byl sem nervózní. Byl nebezpečně blízko.. Uáááá…
Líbá mě. On mě kurva líbá. Pár desetinek vteřin sem byl mimo. Ale už okay.. Gee byl.. úžasný! Nešlo nespolupracovat. Ty jeho hebké rty.. ahhh..
"Hele.. Gerarde.. Sorry.." Za co sem se vůbec omlouval? Nevím. Ale cítil jsem nutnost.
"Franku, nic neříkej, a ani se neomlouvej." Ah.. cítil jsem každý jeho dech na mém krku. Bylo to.. sexy!
Jo.. Jsem z něho hotovej.
beze slova jsem se zvedl a šel zpět do chaty. Zapomněl jsem tam ten obrázek.. Ale nevadí. Stejně to byla čmáranice.
***
Další den jsem vstal, ještě před tím, než do pokoje vešel Jepha. Cítil jsem se božsky. Doufám že to Geezy jen na mne nehraje. Že nejsem jeden z mnoha. Že nejsem jen 'láska' na pár dní.
Ne Franku!! Tohle neříkej. Určitě ne! Jak tě líbal s vášní. To nemůže být jen na pár dní.
***
Tak nakonec do chaty Jeph vtrhl. Bylo to tak půl hoďky po mém vzbuzení. Byl jsem už oblečený, tak jsem šel s ním budit lidi. Dnes budil i druhou skupinu, protože Ryan si chtěl přispat a na snídani kašle. Takže bude vzhůru až v 8.
Byla přede mnou chatka číslo 3. Nakoukl sem tam. Bob si cucal palec, Ray měl v afru bordel a Gee? Ten byl tak sladkej. Kéž bych mohl ho nebudit a dívat se na něj. Chtěl jsem ho pohladit po vlasech.
Gee-
"Vstávat," zařve na nás Jeph a já rozespale otevřu oči... "Mhhm," zamumlám a sednu si. Pak už Jeph Odejde, ještě nevím s kým, ale to je fuk. "Bobe?" Řeknu a pomalu vstanu. Nic. "Bobe..." hodin po něm jeho slipy a kouknu na něj. "Panebože? Fuj!" Rychle vystartuje a přiřítí se ke mně, hned se na mně nalepí. "Co děláš?" Zeptám se ho a on se debilně ušklíbne. "Strašně to smrdí..." Zafňuká. "Fuj! Jdu si umejt ruce..." řeknu a jdu do umývárny.

Před umývárnou mně zastaví Jamia, nevím co ode mě chce. "Ahoj" usměje se a já se ušklíbnu a pozdrav oplatím. "Hele Gerarde žejo? Chtěla bych, jen, ty se bavíš s Frankem že?" Zakoktá a já kývnu. "Nemohl by jsi mi ho nějak dohodit? Prosím?" Zeptá se a já se vyděsím. "Ne, on už někoho má..." zalžu a ona se smutně podívá, "aha, tak nic, nevadí..." usměje se křivě a jde pryč.
No je mi jí docela líto, ale co se dá dělat.
Dneska si jen vyčistím zuby, myl jsem se přece jenom včera.

Na snídani chyběl Ryry, škoda ale to se přežije. Jenom je divný že Frankie sedí vedle Jephy, ty se nám nějak skamarádili. Frankie po mě furt koukal já vím a dělá mi to dobře. Usměju se na něj a on mi to oplatí. Jenom, docela blbý je že Boban pořád flirtuje s Rayem, je to docela nechutný. To se nemohl zamilovat do mě? Fůrt jsem více přitažlivější.
"Dneska se mi nechce nic dělat," Fňukne, Ray a Bobeš to všechno odkývne. "To se přežije," mrknu na něj a hlavu si opřu o dlaně, už mám dojedeno.
"Hej kluci, že je ten Frank nějakej divnej?" Řekne po chvilce Ray když Jepha něco vykládal, Bob mu to potvrdil, panebože to je idiot. "proč?" zeptám se a přejedu prstem druhý ruky po stolu.
"No tak já nevim, jen je divnej...prostě," zamumlá Ray. "To je..." …
"Bobe!" Křiknu na něho.
Frankie -
Potom, až jsem obešly všechny chaty jsme šli na snídani. Bylo to, co každém den - rohlík a na švédském stolu nějaké salámy a sýry.
Sednul jsem si vedle něho. Trochu jsme se zakecaly. Zatím jsem moc neměl šanci s ním mluvit. Byl super. Prý má svojí kapelu.
Že někdy můžu přijít na zkoušku, nejsou moc daleko od mého bydliště. Autobusem jsem tam do hodinky.
Už se nemůžu dočkat, až ho někdy uvidím hrát. Je to bassák.
Potom Jepha vstal od stolu a řekl program dne. Moc jsem ho nevnímal. Zadíval jsem se na Gerardovu tvář.
Všiml si mě. Hned jsem odvrátil pohled.
***
Šly jsme ven. Hrály jsme 'šátkovanou'. Nuda. Bylo to spíš pro malé děcka. Zatím to bylo na 'rozehřátí'. Boj o body mezi našimi dvěmi skupinami, měl ještě přijít.
Jo. Ta hra sice byla dětinská, ale bavilo mě to. Šlo o to, krást šátky, které měli ostatní za kalhotami. Ale nesměl nikdo vzít ty vaše, jinak vypadnete.
Muhahaha..
Vždy sem je šlohnul Bobovi.
***
Potom jsme měli tu soutěž o body. Byla to strategická hra. Jako na PC. S vrškama, které se taky kradli impéria.
Potom se za ně kupovali kostely, hřbitovy, domy, radnice…
Já byl ten, kdo kradl.
***
Heh. Nakonec jsme vyhrály. Měli jsme nejvíc budov, Yeah!
***
Potom jsme šli na oběd. Sednul jsem si sám. Kam jinam?
***
Odpoledne jsme zase hrály ty hry. Kdo chtěl, mohl jít na horolezeckou stěnu! Tomu se nedalo odolat.
nebál jsem se. Jistil mě Ryan. Věřím mu. Někdy až moc.
***Večer***
Oznámili nám, že bude diskotéka. O půl desáté začíná. Mám tam jít?! Neumím tančit na disco. Prostě to nejde a ta hudba se mi hnusí. I když je DJ Jepha a o něm vím, že mu taky, Tak se mi prostě hnusí.Je až do půl noci. Takže.. Můžu se tam zastavit i později, ne? Až tam ty děcka nebudou.šel jsem do lesa. Jako každém den. Diskotéka stejně má začít až za dlouho. Všichni si vybírají šaty. Holky se malují a..Jam! Nemůžu tam jít! To kvůli ní.Nebo bych měl a říct jí, že jsem 'Zadaný'?! Asi jo. Nechci jí ale zlomit srdce. I když jsme spolu nikdy nic neměly. Ale i tak. Vím, jaká je to bolest,
***Áno. Jak jsem čekal. Přišel i Gee. Asi to bude stálé místo našich schůzek.
"Ahoj" sotva dořekl, dal mi pusu na tvář. Trochu jsem zčervenal. Bylo to trochu trapné.¨
"ahoj.." Odpověděl jsem sotva slyšitelným hlasem.
"Gee?" Zeptal jsem se nejistě.. bál jsem se. Ale potřeboval jsem znát pravdu!
" Ano, Frankie?" rozklepali se mi ruce. Všiml si toho, tak mě za ně chytl a přejížděl po nich.
"Myslíš to se mnou vážně? Jsem jen já? Nebo… Nechci se do tebe zamilovat a potom mít zlomené srdce. Slib mi..-"
Nedopověděl jsem. Gerard mě umlčel polibkem a já zavřel oči.
"Frankie. Miluji tě! Věř mi. Vždy budu. Nevím, jak to bude po táboře. Snad za tebou budu moct dojet ale opravdu mi věř. "
Byl tak.. Tak hodný. Doufám, že to nikdy neskončí.
***
"půjdeš na tu diskotéku?" Zeptal se po chvíli ticha. Jen jsem sobě zírali do očí.
" Asi ne. Moc se mi tam nechce. A taky.. Tuhle hudbu nemám rád." Pohladil mě po vlasech.
"Pojď. Bude zábava. Ne teď, ale až ke konci." Zašeptal mi do ucha. Má na mě nějak velký vliv. Hmm.. Když tam bude jen Bob, Ray, Gee, já a jen pár dalších lidí, může být zábava.
"okay" odpověděl jsem mu.
Potom jsme si zase jen povídali. Líbal mě. Hrál si s mými vlásky. Díval se mi do očí a říkal mi hezké slovíčka. Cítil jsem jako holka, ale líbilo se mi to.
Gerard-
Na tu diskotéku jsme šli kolem jedenáctý, už tam byli jen starší od 13 víc, takže se tam nepletly žádný děcka. Většinou tancovaly v párech tož..Jeph tam hodil nějaký ploužak achjo, "Půjdeš?" Zeptám se Franka. "Já nevím." Řekne a já pokrčím ramenama tak když se mu nechce, fajn.
"Pojď sedneme si na támhlety lavičky," mrknu na něj a jdu tam. Jamia tancovala s nějakym voplizláckim, ale pozorovala po očku Frankieho. Pak toho kluka pustila a šla za námi, Frankie zase začal být nervózní, už to na něm poznám.
"A- ahoj, mužem spolu mluvit? Frankie?" Zeptá se ho a Frankie kývne a hned na to se zvedne, a jde s ní někam dozadějc.
"Můžu prosit o tanec?" Zeptá se mně někdo a já zvednu hlavu. Ryránek. "Zajisté," zahihňám se a příjmu jeho ruku, pomalu mně odtáhne na ''parket'' jestli se tomu dá tak řikat.
"Nebyl jsi na snídani." Šeptnu mu do ucha, a ladně se pohybuju, v rytmu hudby.
"To víš, musel jsem ještě vyspávat ten včerejšek," zahihňá se a já se usměju. "Jestli chceš, můžem ho dneska v noci dokončit." Zasměju se. "To by nebylo na škodu," zašeptá. "Dobře, potom máš povolení si pro mě příjt do chatky, a nebo chceš rovnou po dis-..." "Hned po." Mrkne na mě, a rukou mi sjede na zadek, jsme vzádějc, teda druhou stranou od Franka a Jamii, který spolu mimochodem taky tančej. Frankie po mně hnusně kouká. Potom když se na něj ušklíbnu uhne pohledem. Je Naivní.
"Tak pojď už," drkne do mě Ryan a já kývnu. Nevim proč ale teď mi ho Franka začíná být líto, no jsem zvědavej jak si to u něho vyžehlím.
Když jdeme z hlavní chaty tak furt Frankie a Jamia tancují, Jamia se po něm nechutně plazí tss. Takže se přišápu víc k Ryrovi.

Jak tak nad tím přemejšlim, vážně jsem svině.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Gábi Gábi | E-mail | Web | 3. srpna 2012 v 16:33 | Reagovat

jo Gerarde, vážně jsi svině! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama