He or You? - 11 - The End :))

13. srpna 2012 v 18:37 | Adelas.
Táák.. :DD Poslední díl, lidi.. Užijte si ho.
Gerardek-
Druhej den odpoledne, jsme hrály proti sobě konečnej souboj Vyhrála Frankova skupina, um.
Za chvíli je táborák takže se musím převlíct, a taky navíc zejtra se jede domů. Nechce se mi
to budu jako odloučenej od Franka, kurva, nevim jak to zvládnu.
"Gerarde?" Zařve na mně Bob, kterej si před chvílí udělal růžové melíry, vážně by mě zajímalo kde vzal
barvu. Ale to teď nebudu řešit. Prý se chce líbit Rayovi, ale myslím že ten muže bejt akorát rád že se
ON někomu líbí.
"Coje?" Zeptám se a odložim hřeben na svojí postel. "Co si mám vzít?" Zeptá se a já pokrčim ramenama. Jak
to mám asi vědět? "Rolák a tepláky," zamumláma on kejvne.
Panebože, ten idiot si to bere. Ale co Rayovise to na stoprocent líbit bude.
***

"Ahoj," dám pusu Frankovi a sednu si vedle něj. Ryan zbystřil, pak koukl někam do tam. Teď mi ho začlo bejt líto,
um jsem moc lítostivej.
"Za dva dny, už tě nebudu moc obejmout, ani políbit." Zafňuká Frankie a já přitákám. "Frankie, budu za tebou dojíždět."
vlepím mu pusu do vlasů a obejmu ho.
Naproti nám se oblejzali Bob A Ray, myslím že jsme krásnější a víc sexy pár než ty dva, to je nehygienické se na tohle koukat"Já vím." řekne a taky se ke mně přisápe.
Ryan na nás zhnuseným pohledem kouká. Nedivím se mu. Taky by jsem se na nás tak koukal. Frank- Yeah! Vyhráli jsme celý tábor! "We are the champions! We are the champions! No time for losers, 'Cause we are the champions of the world!" Zpívali nějaké holky dost falešně. Skočil jsem Gerardovi okolo krku, i když oni prohráli, ale mu to bylo jedno.Ještě chvíli jsme blbly, potom byl táborák.Seděl jsem na dřevěné lavičce a hleděl do ohně, potom přišel Gerard a obejmul mě a dal mi pusu.Poslední náš společný večer. Bude se mi stýskat "Za dva dny, už tě nebudu moc obejmout, ani políbit." Vyřknu své myšlenky. Frankie, budu za tebou dojíždět." Začal mě utišovat, ale co když ne? Co když se na mne vykašle? Pohladí mě po tváři a políbí mě do vlasů. "Já vím" opovím a ještě víc se k němu nalepím. Omylem jsem zahlédl Ryanův výraz. Vypadal… Smutně, naštvaně?
Tak jako já na té diskošce. Seděli jsme tam, poslouchali příběhy co Jeph vyprávěl. Tiskli jsme se k sobě - romantika. Potom mě Gee pohladil po vlasech a zašeptal jestli nechci jít do chaty. Jen jsem přikývl. Sbaleno jsem měl. Teda spíš jsem jen věci naházel do kufru. Táhl mě do chaty. Zamkl a já se posadil na postel. Sedl jsi vedle mě. Podíval se mi do očí a pohladil mě po tváři. Měl tak jemnou pokožku. "Frankie.." Vydechl a já se na něj podíval. "…Miluji tě…Teď to ale myslím vážně. Dřív.. Před tou diskotékou..Jsem.." odmlčel a podíval se na mě, jestli vím. Přikývl jsem. Asi se mu to neříká nejlíp. Políbil mě a do ucha mi zašeptal, že chce už být jen se mnou. Že pro mne udělá cokoliv. "Taky tě miluji, Gerarde." Dál jsme se vášnivě líbaly. Bylo to krásný. Jsem si jistý, že na tuhle chvíli nikdy nezapomenu. Ležely jsme na sobě a nepřestávali se líbat. Najednou mi Gerard zajel rukama pod triko. Hlasitě jsem vydechl.Tázavě se na mě podíval já nejistě přikývl. V tu chvíli mi začal rozepínat kalhoty. Začal jsem mít problém. Znovu mě začal líbat a jeho rozkrok se třel o můj. Své polibky přesouval na krk, potom níž, níž, níž…Hlasitě jsem vyjekl slastí když se rukou dotkl mého……Začal rukou pomalu přejíždět po mé chloubě a já zavřel oči...
***
Tak za 4 minuty jsem se udělal. Byl jsem úplně mimo. Jen jsem ležel na Gerardově hrudi.Potom nás přikryl a společně jsme usnuly.
***
Vzbudil jsem se, Gee už taky byl vzhůru. Asi mě sledoval jak spím. Musel jsem se začervenat. "Ahoj.." téměř jsem zašeptal. On mi pozdrav oplatil úsměvem. "Kolik je hodin?" Rozespale jsem se ho zeptal. "Klid.. spaly jsme jen hodinu.. Nechceš ještě jít k ohni? Ti malí smradi tam už nebudou.." zamyslel jsem se.. "Ne Gee..Chci být tady s tebou.. a taky Ryan…" Políbil .
Já si oblékl kalhoty, zašel do mé chaty pro kufr a na poslední noc jsem se k němu přestěhoval.
Ještě, aby se nezapomnělo jsem mu do mobilu napsal svoje číslo, adresu a mail. On udělal to samé a spokojeně jsme usnuly.
***
Ráno nás neprobouzeli postupně. Slyšely jsme něco z megafonu. Všude vládla panika.
Gerard se jen převalil na bok a spal dál. Ray a Bob už byli taky vzhůru. Ani nevím kdy přišli."Gee?" Trochu jsem s ním zatřásl a věnoval mu polibek.
"Za půl hodiny všichni jedeme.. Lásko.. Chci si těch pár desítek minut co tě vidím užít.." Usmál se na mě a vstával. Vytáhl mobil a vyfotily jsme se.. Asi 50 fotek na rychlo. 'Normálních' bylo jen 5. Asi si je potom nechám vytisknout a zarámovat. Miluji ho.
Rychle jsme se oblíkly do čistého a spěchaly ven. Už tam byly všichni a postupně si pro ně přijížděli rodiče.
Já už z dálky poznal naše auto. "Gee.. Budeš mi chybět. Miluji tě." "já tebe taky"Následoval dlouhý a nádherný polibek. Ale potom jsem vážně musel jít.Ještě než jsem nastoupil do auta mi dal Jeph jako výhru nějaké blbosti, které si důkladně prohlídnu až doma. Odešel jsem a zamával mu. Rayovi a Bobešovi samozřejmě taky. Jely jsme domů. Nakonec ten tábor nebyl zase tak hrozný..:) ale rodičům jsem nic neřekl. Asi by je překvapilo, že je jejich syn i na kluky.
Po 10ti minutách jsem byl zasažen palbou otázek.
Gerard-
Kurva, kde tady jako mám najít jeho školu? Je jich tu..hodně. Ve čtvrtek prej končí ve dvě, grr. A určitě ho nestihnu. Ale notak Gerarde, nerozčiluj se. - Od tábora se toho hodně změniloviděl jsem se jen s Bobem & Rayem, s Frankem jsme si jen psali.Navíc jsem zjistil že Ryan bydlí ani né 1km od mně, takže se stýkámeovšem že ale jako kamarádi. Nedokázal bych Frankovi ublížit. Ryan si našel taky přítele, Brandon... či co.-Popojdu blíž k žlutě namalované budově a přečtu si adresu. Joto je jeho škola. Bingo. "Takže, 20 minut do konce..." zamumlám si pro sebe a sednu si na lavičkupřed vchod a zapnu mp3. Už zazvonilo, uh konečně. Ze školy už vyšlo pár lidí, děcek. Frank nikde. Grr. Všichni na mě koukali s pozvednutým obočím, hopeři. Chudáktam snad ani nikdo jinej neni než hopeři a ostatní. Támhle jde aww, sluší mu to V rychlosti se zvednu a jdu za nim. Zatim měnevidí, muhehe. Potichu se k němu přiblížim a vemu ho za ramena. Trochu sebou cukne."GERARDE!"Zařve a obejme mě. Dám mu pusu do vlasů, tiskne mě. Bože jak se mi po něm stejskalo..."Pojď pujdem na oběd." Řeknu a on kejvne. Ještě se rozloučí s nějakýmaklukama. Budu se hona ně muset zeptat."A kam budeš chtit?" Zeptá se mě u brány a kouká mi s usměvem do očí"Nevím," Řeknu a vemu ho za ruku. Táhne mě někam za roh."Pizza" uchechtne se a já mu ztisknul ruku.Sedli jsme si někam do zadu. "Mohl si mi to aspoň říct," řekne a usměje se. "To by nebylo překvápko" Řeknu a objednám. Frankiesi prej dá to samí tak. "Ty si nebyl ve škole?" Zeptá se mě a já zavrtim hlavou. "Hledal
jsem celej den tvojí školu..." "No, zas tak moc jich tu není..." zahihňá se a já se zamračim.
"Ne? Prošel jsem jich asi padesát Franku," kouknu na něj.
"Okay, tak se uklidni.." umsěje se.
***
Když jsme doobědvali jsme si sedli k nějakýmu parku na lavičku,
Mužeme si povídat celý dny, noci, měsíce... nikdy se spolu nudit nebudeme.
Kurva jak já ho miluju.
"Frankie?" Zeptám se a položim mu ruku na stehno.
"Ano?" uculí se na mě.
"Já jen, co kdybych no... třebá se sem přestěhoval? No já vim,
zní to jako blbost, ale mamka tu má kámošku a ta by na mě čas
od času dohlížela no a... byl bych s tebou," konečně se z toho
vymotal. "Gee, to je užasný...!" řekne a skočí mi po krku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gábi Gábi | E-mail | Web | 13. srpna 2012 v 20:12 | Reagovat

Awww :-) to je tak kráásný!

2 Mysteria Mysteria | E-mail | Web | 16. srpna 2012 v 21:13 | Reagovat

Máš u mě diplom za Bleskovku ;)

3 Sabča Shannonová Sabča Shannonová | Web | 17. srpna 2012 v 20:50 | Reagovat

si pak prectu

4 Adelas. Adelas. | Web | 17. srpna 2012 v 21:21 | Reagovat

[3]: díky :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama