He or You? - 2

30. června 2012 v 10:59 | Adelas.
Další díl :-)
Frank-
Potom jsme si sedli k nějakému táboráku. Ryan něco říkal, ale já ho nevnímal. Byl tam ještě jeden chlap. Myslím že se jmenoval Jepha.
Seděl jsem vedle nějakého malého děcka.. bože, to bylo peklo.
Konečně jsem se 'probral' a Ryan začal mluvit.
"Takže děcka, Jak víte, tak budete celý tábor proti sobě soutěžit.
Je zakázané, aby ste se někdo podkával z druhým táborem. jen při soutěžích." Ryanku.. co to říkáš? Proč? uhm. stejně by jsem se s těma hoperama nechtěl bavit.Najednou jsem ale pomyslel na toho kluka s MM na triku. ten by mohl být fajn. podíval jsem se na něj. Vedle něho seděl Bob.. Cože? Bob?! Toho jsem tak dlouho neviděl. Vytáhl jsem mobil, aniž by to Ryan spatřil, našel jeho číslo a napsal mu: 'cau, si to ty? uhm.. je tu nuda co? i kdyz se ryan a jeph zdaj okay..' odeslal jsem a čekal jestly si sáhne do kapsy pro mobil. Yeah! Rychle mi odpověděl: 'Jéé.. zdar. a raye si napamatujes? uhm. Nechces za nama prijit? Mame na pokoji jednoho fajn kluka.' hm,.. To je ten v triku s Mansonem? Jůů.. 'Jasne.. to je ten co sedi vedle tebe? Vypada dobre.' za chvíli mi odpověděl jen 'Yeah!'
Už jsem se těšil.
Gerard-
Když Jepha s Ryanem dopovídali tak jsme měly pak už celej den volnou zábavu. Mám v plánu se víc poznat s Rayem a Bobem. "Hej kluci, teda Rayi psal mi Frank!" Řekne Bob a Raye se usměje. "Co psal?" Zeptal se Ray zrovna otevíral dveře od naší chatky. Jako první jdu já haha, takže se vecpu a jemu slítne usměv z tváře. "Prostě jsem tychlejší..." ohradím se a sednu na svou postel
Kluci udělali to samé. "No tak co psal?" Vyzvídá Ray. Já už si vyabluju a poslouchám.
"No jestli jsem to opravdu já a že je tu nuda," řekne Bob a svalí se na postel teda spíš lehne.
"Asi mu pak taky napíšu," řekne Ray, vytahuje si z baťůžku nějakou knížku.
"Vstávejte!" Vlítne nám do chatky Ryan, já se na něj rozespale zamračím. To tu vstávaj v půl Sedmý? Výborně. Kluci taky zaskučeli a pomalu se vyhejbali do sedu. Promnul jsem si oči a na to párkrát zamrkal. Tahle se vždycky rozkoukávám, mámě to příjde strašně vtipný.
Snídaně byla zase v té velké chatě, tentokrát jsem zaujal místo ve středu vedle Boba a Raye. Rozhodl jsem se že je budu obtěžovat do konce tohodle tábora. A taky myslim že jim to moc vadit nebude. K jídlu máme nějaké rohlíky a máme na vybrání marmeládu a spoustu dalších věcí. Zůstanu radši u samostatného rohlíku.
"Mmmmm..." mlaskne Bob, no ten se docela slušně cpe.. Myslím že už v sobě 5? No raději to teď nebudu počítat.
"Tak, dětstvo! Poslouchejte mě!" Zatleskal Ryan aby na sebe uporoznil.
"Dětstvo?" podivil se Bob a já pokrčil rameny, taky nevim co to má znamenat. Blbej výraz.
"Tak, dneska se pujde do lesa," zaraduje se Ryry, roztomilej kukuč.
_Frank_
Ráno do chaty vtrhl Jepha.. Je fajn.
"Hey! vstávejte.. Sraz za 10 min. v chatě na snídani."
Rychle jsem na sebe hodil nějaké černé hadry a s těma malýma hoperama odešel do tý chaty.
***
Jako snídaně byl švédský stůl. Vzal jsem si rohlík a nějaké sýry.. hmm...
Zahlédl jsem Boba po boku Raye a dalšího kluka jak se cpe.
"Tak dneska se půjde do lesa!" řekl rozhihňaně Ryanek.
Ryan i Jepha jsou fajn, když ne 'děcka' tak alespoň vedoucí.
***
Hned jak jsme pojedli tak jsme šli do toho lesa. Moc se mi nechtělo, ale nebylo to zas tak daleko. A taky jsem se konečně mohl setkat s Bobem a Rayem... Klidně přede mnou šli a kecali o blbostech. Tiše jsem se přiblížil k Bobíkovi, zakryl mu oči a zeptal se 'kdo jsem?'.
"ehm.. Billie Joe?" Vyprskl jsem smíchy i když má GD rád.
"Frankie!!!" zařval.
"Áhoj.. Jak jde život? Nuda co..?" zeptal jsem se a kývnul na Raye.
"Yeah! Ale jinak jsem okay.. Co ty?"
"hmm.. Znáš to.. furt to samé." Trochu jsem sklopil hlavu.
"Franku." ozval se vedle mne Ray.
"Tohle je Gee - náš spolubydlící v chatě." Trochu jsem se usmál. "jé.. Ty jsi ten, co měl triko s Mansonem, že? ..Těší mě." dořekl jsem a podal mu ruku
Gerard-
Podá mi ruku a já jí příjmu. Frankie se to malé stvořeníčko jmenuje. Roztomilé jméno, zase se pouměju a pak mu ruku pustím. Popravdě, Frank se mi líbí. Fakt líbí, takže už aspoň mám důvod pro to aby se mi tu líbilo. Musím si ho nějak omotat kolem prstu, konec konců, stejně z toho moc nebude když je to jen na tábor takže já od toho vlastně čekám jen takový ten románek přes léto. Nevím jak on, no jo moc si věřím.
"No hele Bobane, budu vás už muset opustit čekaj tam na mě. Pa..." Řekne a jde na druhou půlku tý malé skalky na které momentálně stojíme.
Ještě se za Frankiem ohlídnu. Už se baví o něčem s Ryrynem, jo vlastně Ryan. Jsem idiot. Musím si nad tim popřemýšlet. Frank X Ryro?
Je pravda že Frankie je...no Ryan je víc vyspělej. Ne Gerarde, zase máš ty tvý blbý puberťácký myšlenky. Sbalíš oba a konec.
Ano, svedu oba.
"Gerarde?" Dloubne do mě Ray a já se vyrojím z myšlenek. "Co chceš?" Písknu po něm a sednu si na kámen. "Nic já jen že neposloucháš," pokrčí ramenama Ray a já se na něj kouknu. "Možná že nechci poslouchat, tohle mě nezajímá. Nějaký vylušťovací hry nebo co..." Protočím očima a Ray už s pochopením přikývne a jde za ostatníma. Mezi tím se vedle mě svalí Bob a napíchne se na roh druhýho kamene chudák jeho prdel.
"Jauí!" Vyprskne a já propuknu v hlasitý smích. "Moje prdel už není panna!" Popotáhne Bob a já se na něj s údivem kouknu. "Ty seš idiot," ušklíbnu se.
"Hele Bobe, řekni mi něco o tom Frankovy," řeknu z myšlenek a pomalu na něj kouknu.
"Co bys chtěl vědět?" Koukne na mě a uvelebí se vedle mě na mech.
"Asi všechno." Tohle se vážně blbě říká. "No tak, je mu 14...chodí k nám do školy. Pokuď dobře vím, nedávno se rozešel ze svojí holkou. Vlastně asi před 4 měsíci, něco mi o tom řikal. Jo dál se jmenuje Iero, je jedináček, poslouchá...no.."Zakucká se, asi už neví, co říct.
"Jo tak dík," kejvnu a zvedám se. Už jdeme jak vidím, asi bu dem trochu pozdadu s Bobem,zapoměli na nás.
"Tak jsme prej vyhráli my, naše družstvo, takže máme před odpoledne volno. Večer se chystám zajít za Ryanem, ale až večer protože jeho družstvo má ještě něco. Škoda. Když dojdem do chatky svalím se na svojí postel a koukám do stropu. Jak to udělám? První tejden budu s Ryrynem a druhej se dám na Franka? Ale co mu pak řeknu? No to domyslím pak.
Poprosil jsem Boba ať mi podá tu jeho prapodivnou knížku o ptácích a jdu s číst. Ať ten čas do toho večera nějak zabiju.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sheron Sheron | Web | 4. července 2012 v 18:52 | Reagovat

Úžasný. Nejvíc to dává Bob..nejdřív se cpe a pak se napíchne na kámen.. no teda :DD Honem další díl! :)

2 Adelas. Adelas. | Web | 4. července 2012 v 20:41 | Reagovat

[1]: Děkujeme :))
Další díl.. V nejbližší době nevím kdy - Kat nebývá online a tak nemůžeme psát. Ale dočkáš se :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama