He or You? - 1

17. června 2012 v 17:30 | Adelas.
Táák.. to je ten Frerard (první část) co píšu s Mikey..:)))
Ono se to rozjede ;DD :DDD
I když sama nevím co se tam stane.. Zatím. - Dokud to nenapíšu/e.
Doufám, že ta story bude dloouhá, protože se mi hrozně líbí :3
a ještě něco..
Já = Frankie
Kat = Gee
......


Frankie
Sedím v autě, nemůžu uvěřit tomu, že mě doopravdy donutila jet na nějaký stupidní tábor, jen aby se mě na měsíc zbavila. Auto zastavilo. Jen jsem nakoukl z okna.. Nelíbí se mi tady. Byly tam nějaké chatky. Všude les a ani stopa po civilizaci. Co tady mám měsíc dělat? Juknu jsem na mobil jestli je tady wifi. Jak jsem si myslel. - Nic. Celý měsíc strávit s malýma děckama, hrát hry a být 'šťastnej' hahaha.. Ještě že mám s sebou mp3jku. To mne zabaví..
"No tak pojď ne? Nebude to tak hrozné, vidíš." Řekla máma. Jasněě.. Jenže ona v této díře nebude. Vystoupil jsem z auta a šel si pro kufr. Byl docela těžký. Ani se nedivím. Oblečení tvořilo jen 70%, zbytek byly komixy, knížky a nabíječky na mobil a mp3 (+ náhradní sluchátka)
"Tak ahoj." Řekla a lehce se usmála.
"Opravdu mu-" Nedopověděl jsem. Skočila mi do řeči s tím, že jsme se o tom už bavili.
Dal jsem ji sbohem a táhl kufr ke stolu, u kterého se shromažďovalo několik lidí - nějaké malé děcka z rodiči apod.
Když jsem přišel na řadu, zjistil jsem o co jde. Měli nás rozdělit do 2 skupin a taky zjistit, jestli jsme všichni.
"Jméno?" zeptal se mě nějaký mladý kluk. Na tričku měl přidělanou cedulku s jeho jménem.. Ryan.
"Ehm.. Frank Iero" odvětil jsem nervózně.
"Okay. Kolik ti je?"
"Je mi 14"
"hmmm.. Půjdeš do druhé skupiny. Jdi do chatky číslo 13." Jen co to dořekl, podal mi klíč.
***
Když jsem konečně ten těžkej kufr dotáhl do chaty, překvapilo mne, že uvnitř to nevypadá zas tak hrozně. Měl jsem své dočasné obydlí sdílet s dalšíma dvěma klukama. Měli by každou chvíli přijít.
Zatím jsem z kapsy vytáhl svou mp3jku a do uší jsem si pustil Helenu od Misfits. Ahhhh..
Sotva mi dohrála, vešli do pokoje nějací 2 kluci. Hopeři. OMG. Mohlo jim být tak 12 a byly dvojčata.
"Čau" řekl jeden. Měl delší hnědé vlasy schované pod hoperskou kšiltovkou. Potom měl světlé a volné jeany a červené triko. Ten druhý vypadal podobně.
"Zdar." Odpověděl jsem, jelikož jsem slušně vychovaný.
"Já jsem Tom a tohle je Spike." Ušklebili se na mne.
"Jsem Frank."¨
Potom byla neskutečná nuda. Tak za hoďku nás zavolali ven a Ryan námřekl, že je náš vedoucí a že budeme soutěžit proti 2. Skupině. Celý měsíc.
Jen tak jsem očima proletěl lidi ze druhé.. Nebylo to o moc lepší. Taky samí hopeři. I když mě jeden kluk zaujal. Stál úplně vzadu. Měl delší černé vlasy, uplé černé kalhoty a tričko s Marilynem Mansonem! Ahh.. Nemůžu se dočkat až ho poznám.
Gerard-
Výborně, takže já musim jet na nějakej tábor a bratříček si muže doma válet šunky doma. Copak mužu za to že mě Bert vzal "ven". Prohodím vlasama a opřu si hlavu o okénko. "Gerarde, zas tak se moc nedělej," zavrčel na mě táta a já se jen zamračím. Dělám! "Budu! Pochop že je to plejtvání času a peněž navíc ztratim půlku prázdnin!" Řeknu pořád s pohledem zaměřeným ven. "Tak na to jsi chlapče měl myslet dřív, než jsi se s tvýma kamarádama vožrali a rozbily mi auto!" Křikl na mě a já už nic neřikal. Máma dělala že nás ignoruje, nedivím se jí. Otec je asi psychopat.

"Jsme tady," zajedem do nějakýho kempu a hned u nějaké chaty celkem větší zastavíme. Hned vylezu ven, nechci už dejchat stejnej vzduch jako on ten zlotr. Povytáhnu si mé černé kalhoty a sáhnu si do auto pro mikinu, i když si jí nechám rozepnutou. Chci aby šlo vidět to triko, je to s MM. Koupil jsem si ho když jsme byli na jeho koncertě, mám ho i podepasný.
"Tady máš věci, a sraz máte vevnitř," kývl k té velké chatě. Já jsem jen prskl na pozdrav a máme věnoval umučenej usměv. Jen mi zamávala pff.

Sednul jsem si na kone velkého stolu. V té chatě byli čtyři. Takže jsem si sedl k tomu v pravém rohu tam to vypadalo nejtemnějc.

Takže nás teda rozdělej do dvou skupin který naproti sobě budou bojovat. Originální no.
"Jméno?" Zeptá se mě kluk s hnědými havranímy vlasy a menším strništěm. Tipuju na 20-
Na jmenovce měl Ryan. Pěkný jméno.
"Gerard Way," zamumlám a přešlápnu."Nebo chcete celým?" Zeptám se a roztomile se uculím.
"Ne tohle stačí." Zavrtí hlavou a zazubí se. Mrkne. Jo mám ho v kapse. "A máš chatku číslo 3." Kejvnu. A on už se věnuje dalšímu klukovy.

Takže už jdu do daný chatky a v rukách mžourám kufr a pár tašek. Mám toho dost, celej kufr oblečení a pár dalších věcí do tašek. "Way...Wayi, Gerarde počkej!" Zakřičí zamnou někdo a já se s leknutím otočím tak že mi vypadne z ruky ten kufr. "No?" Je to Ryan takže se usměju a zase zaculím. "Zapoměl jsem se zeptat na věk," řekne udejchaně. "Je mi 17." Řeknu. A popadnu zase kufr. "Okay..., no a nechceš s tim pomoc? Vypadá to těžce."
"Tak jo, pokuď z toho budeš mít dobrý myšlenky..." Uchechtnu se a podám mu pár tašek.
"Nene! Chci vzít ten kufr, řikám že vypadá těžce!" Řekne a veme mi ho z ruky. Nic nenamítám.

Když jsme došli do mé chatky tak na dvouch postelí seděli dva kluci, vypadaj simpaticky.
"No tak na, a večer u táboráku. Budem se seznamovat," řekne Ryan a odejde. Já se posadím na třetí v levo u stěny. "Já jsem Bob a tohle je Ray..." Usměje se na mě blonďák a já kejvnu. "Já jsem Gerard." Řeknu a hodím si tašky k sobě.
Asi za hoďku nás zavolal ven nějakej týpek.S Bobem a Rayem je sranda a jsou strašně příjemný navíc máme stejný vkus hudby. Musel jsem slíbit Rayovy že mu někdy pujčím to triko s MM.

Za chvilinku jsme už s klukama byli venku stáli jsme u svých chatek. "Vypadá to tu blbě, jako prostředí," zazubí se Ray a Bob kývne. "Koukej!!! Bobeši! Támhle je Frank, ten Iero ze školy!" Zajásá na Boba Ray a ještě ho bouchne do lokta. "Kde?" Zeptá se a rozhlíší se. "Tááám," ukáže Ray na chatku číšlo 12...né 14. 13? Nevím, jde tam blbě vidět. Ten kluk se podíval naším směrem. Asi si mě prohlíží, teda asi určitě. Ale radši jsem uhnul pohledem. "Asi nás nepoznal, no.." Fňukne Ray.

sedly jsme(všichni děcka a dospelí) na takový lavičky, ty byly rozestavěný okolo ohniště. Kýč. Já jsem seděl namáčknutej mezi Bobšem a Rayem. Asi si mě oblíbili. Když už se tak rozhlížím, všude jsou nějaký hopeři nebo bárbínky. Asi jsme tu s B& R jediný normální. No ještě možná asi ten kluk na druhý lavičce, chudák je namáčknutej vedle nějakého děcka a vedle nějakýho hnusnýho hopera. Po chvilce si doprostřed stoupl Ryan a s tím druhým týpkem. "Takže zdravit vás nemusím, protože jsme se už všichni zdravily.," načne Ryan a já div neslintám, je hrozně hezkej. "Tohle je Jepha," ukáže na toho kluka vedle sebe. "Já budu véct první skupinu, a Jepha tu druhou."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sheron Sheron | Web | 18. června 2012 v 18:53 | Reagovat

Jééé, už se těším na další díl a až se to rozjede :D :D

2 Adelas. Adelas. | Web | 19. června 2012 v 11:51 | Reagovat

[1]:super..:))
Já tu story mám hodně ráda.. a sama se těším..

3 Gábi Gábi | E-mail | Web | 19. června 2012 v 18:32 | Reagovat

Páni...sem zvědavá :D

4 Sabča Shannonová Sabča Shannonová | Web | 26. června 2012 v 10:16 | Reagovat

bude zajímavý

5 Sabča Shannonová Sabča Shannonová | Web | 28. června 2012 v 16:29 | Reagovat

máš u mě diplom za bleskovku ahoj Sabča

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama